Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Redaktorzy biuletynu

  1. Patryk Bieniek
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: p.bieniek@gminapokoj.pl
  2. Agnieszka Hadamik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.hadamik@gminapokoj.pl
  3. Aleksandra Kołodziejczyk
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 774693080 wew. 42
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: a.kolodziejczyk@gminapokoj.pl
  4. Joanna Kozan
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: j.kozan@gminapokoj.pl
  5. Agata Kruszelnicka
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Pokoju
    • Telefon: 774693080 wew. 16
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: a.kruszelnicka@gminapokoj.pl
  6. Elżbieta Kuklok
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 774693080 wew. 20
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: e.kuklok@gminapokoj.pl
  7. Joanna Ptaszek
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Sekretarz Gminy Pokój
    • Telefon: 774693080 wew. 13
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: j.ptaszek@gminapokoj.pl
  8. Tomasz Zimoch
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Starszy Informatyk
    • Telefon: 774693080 wew. 20
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: t.zimoch@gminapokoj.pl
  • Opublikował: Administrator Strony, data publikacji: 21-10-2013 12:16
  • Podmiot udostępniający: Gmina Pokój
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 21-10-2013
  • Ilość wyświetleń: 4764
  • Link do strony: http://bip.gminapokoj.pl/15/5/redaktorzy-biuletynu.html
  • Opublikował: Administrator Strony, data publikacji: 21-10-2013 12:16
  • Podmiot udostępniający: Gmina Pokój
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 21-10-2013
  • Ilość wyświetleń: 4764
  • Link do strony: http://bip.gminapokoj.pl/15/5/redaktorzy-biuletynu.html
  • Data publikacji: 21-10-2013 12:16 przez: Administrator Strony
  • Podmiot udostępniający: Gmina Pokój
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 21-10-2013
  • Ilość wyświetleń: 4764
Dane adresowe:

Urząd Gminy Pokój
46-034 Pokój
ul. Sienkiewicza 8

 

tel.: 77 469-30-80
fax: 77 469-30-80 wew. 22
e-mail: ug@gminapokoj.pl