Urząd Gminy Pokój

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Patryk Bieniek
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: p.bieniek@gminapokoj.pl
  2. Agnieszka Hadamik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.hadamik@gminapokoj.pl
  3. Aleksandra Kołodziejczyk
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 774693080 wew. 42
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: a.kolodziejczyk@gminapokoj.pl
  4. Joanna Kozan
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: j.kozan@gminapokoj.pl
  5. Agata Kruszelnicka
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Pokoju
    • Telefon: 774693080 wew. 16
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: a.kruszelnicka@gminapokoj.pl
  6. Elżbieta Kuklok
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 774693080 wew. 20
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: e.kuklok@gminapokoj.pl
  7. Joanna Ptaszek
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Sekretarz Gminy Pokój
    • Telefon: 774693080 wew. 13
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: j.ptaszek@gminapokoj.pl
  8. Tomasz Zimoch
    • Instytucja: Urząd Gminy Pokój
    • Stanowisko: Starszy Informatyk
    • Telefon: 774693080 wew. 20
    • Fax: 774693080 wew. 22
    • Adres e-mail: t.zimoch@gminapokoj.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    21-10-2013
    przez: Administrator Strony
  • opublikowano:
    21-10-2013 12:16
    przez: Administrator Strony
  • podmiot udostępniający:
    Gmina Pokój
    odwiedzin: 5071
Dane adresowe:

Urząd Gminy Pokój
46-034 Pokój
ul. Sienkiewicza 8
NIP: 752-10-02-643
REGON: 000550344

Dane kontaktowe:

tel.: 77 469-30-80
fax: 77 469-30-80 wew. 22
e-mail: ug@gminapokoj.pl
strona www: www.gminapokoj.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×