Urząd Gminy Pokój

Biuletyn Informacji Publicznej

Referat Finansów

Referat Finansów:

Marcin Maryjowski - Skarbnik Gminy Pokój
tel. 77 469-30-80 wew. 32
e-mail: skarbnik@gminapokoj.pl

Anna Chrzan-Serafin - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 34
e-mail
: a.chrzan@gminapokoj.pl

Anna Cichecka - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 33
e-mail: a.cichecka@gminapokoj.pl

Jolanta Domaradzka - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 42
e-mail: j.domaradzka@gminapokoj.pl


Halina Grzegorczyk - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 34
e-mail: h.grzegorczyk@gminapokoj.pl


Halina Kujawa - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 35
e-mail: h.kujawa@gminapokoj.pl


Ewa Lizak - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 33
e-mail: e.lizak@gminapokoj.pl

Barbara Mataszewska - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 35
e-mail: b.mataszewska@gminapokoj.pl

Anna Palica - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 42
e-mail: a.palica@gminapokoj.pl

Metryczka
  • wytworzono:
    17-07-2007
    przez: Tomasz Zimoch
  • opublikowano:
    17-07-2007 13:48
    przez: Tomasz Zimoch
  • zmodyfikowano:
    03-04-2018 10:28
    przez: Tomasz Zimoch
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Gminy Pokój
    odwiedzin: 6179
Dane adresowe:

Urząd Gminy Pokój
46-034 Pokój
ul. Sienkiewicza 8
NIP: 752-10-02-643
REGON: 000550344

Dane kontaktowe:

tel.: 77 469-30-80
fax: 77 469-30-80 wew. 22
e-mail: ug@gminapokoj.pl
strona www: www.gminapokoj.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×