Urząd Gminy Pokój Biuletyn Informacji Publicznej

Referat Planowania i Realizacji Strategii Gminnej

Referat  Planowania i Realizacji Strategii Gminnej:

Joanna Ptaszek -
Sekretarz Gminy Pokój
, Kierownik referatu
tel. 77 469-30-80 wew. 11 (sekretariat)
e-mail: j.ptaszek@gminapokoj.pl

Beata Baron - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 41
e-mail: b.baron@gminapokoj.pl

zagospodarowanie przestrzenne, inwestycje
gospodarowanie nieruchomościami

Natalia Czaińska - Referent
tel. 77 469-30-80 wew. 31
e-mail: n.czainska@gminapokoj.pl

projekty samorządowe

Agnieszka Hadamik - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 31
e-mail: a.hadamik@gminapokoj.pl

projekty samorządowe, zamówienia publiczne

Aleksandra Kołodziejczyk - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 40
e-mail: a.kolodziejczyk@gminapokoj.pl

ochrona środowiska, ochrona zabytków 

Katarzyna Sowa - Referent
tel. 77 469-30-80 wew. 20
e-mail: k.sowa@gminapokoj.pl

projekty samorządowe

Marzena Olejnik - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 40
e-mail: m.olejnik@gminapokoj.pl

rolnictwo, gospodarka lokalami

Dominika Wojczyk- Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 41

e-mail: d.wojczyk@gminapokoj.pl

zagospodarowanie przestrzenne, inwestycje,
gospodarowanie nieruchomościami

Sandra Zadeberna 
tel. 77 469-30-80 wew. 41
e-mail: drogi@gminapokoj.pl
drogi, gospodarka mieniem

Metryczka
  • opublikowano:
    17-07-2007 13:49
    przez: Tomasz Zimoch
  • zmodyfikowano:
    19-07-2019 22:12
    przez: Joanna Ptaszek
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Gminy Pokój
    odwiedzin: 8507
Dane adresowe:

Urząd Gminy Pokój
46-034 Pokój
ul. Sienkiewicza 8
NIP: 752-10-02-643
REGON: 000550344

Dane kontaktowe:

tel.: 77 469-30-80
fax: 77 469-30-80 wew. 22
e-mail: ug@gminapokoj.pl
strona www: www.gminapokoj.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×