Przejdź do treści strony
Urząd Gminy Pokój Biuletyn Informacji Publicznej

Składy Obwodowych Komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

Składy Obwodowych Komisji wyborczych w wyborach do
Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

(po dokonaniu wyboru przewodniczących komisji i ich zastępców)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Ładzy

  1. Ewa Lizak – Przewodnicząca Komisji
  2. Agnieszka Piekarek - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Katarzyna Niwa
  4. Barbara Wójcik
  5. Paweł Nartowski
  6. Mateusz Letki
  7. Sabina Wuczkowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Pokoju

  1. Małgorzata Konat – Przewodnicząca Komisji
  2. Aniela Krocz – Z-ca Przewodniczącej Komisji
  3. Halina Grzybek
  4. Małgorzata Łakomska
  5. Sylwia Zając
  6. Andrzej Olszak
  7. Paulina Helińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Pokoju

  1. Jolanta Szeląg – Przewodnicząca Komisji
  2. Aleksandra Golik – Z-ca Przewodniczącej  Komisji
  3. Magdalena Lewicka
  4. Ilona Kozłowska
  5. Seweryn Wuczkowski
  6. Barbara Nowacka
  7. Jolanta Helińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Domaradzu

  1. Jan Zimoch – Przewodnicząca Komisji
  2. Krystyna  Łakoma – Z-ca Przewodniczącej Komisji
  3. Joanna Tasiemska
  4. Michał Kruczek
  5. Magdalena Łakomy
  6. Katarzyna Kruszelnicka - Żak
  7. Daria Szmaja

Obwodowa Komisja wyborcza Nr 5 w Dąbrówce Dolnej

  1. Halina Kujawa – Przewodnicząca Komisji
  2. Wanda Czaińska – Z-ca Przewodniczącej Komisji
  3. Kamil Hanuszewicz
  4. Piotr Zając
  5. Tamara Walczok
  6. Izabela Riwoldt
  7. Mateusz Dąbrowski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zawiści

  1. Wacław Kociencki – Przewodniczący Komisji
  2. Wioletta Baran – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Jolanta Hanuszewicz
  4. Longin Ciesielski
  5. Anita Godek
  6. Gabriela Szweda
  7. Marlena Walek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Zieleńcu

  1. Danuta Gryl – Przewodniczący Komisji
  2. Krzysztof Hładik – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Małgorzata Niwa
  4. Monika Łakomska
  5. Jadwiga Sowa
  6. Marzena Kumięga
  7. Sebastian Olszak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Fałkowicach

  1. Danuta Zimoch – Przewodniczący Komisji
  2. Jolanta Urban – Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Bogusława Mudry
  4. Grażyna Machowska
  5. Teresa Kruczek
  6. Marta Gryl
  7. Ewa Kupilas
Metryczka
  • wytworzono:
    20-05-2014
    przez: Teresa Krysiak
  • opublikowano:
    20-05-2014 11:58
    przez: Tomasz Zimoch
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Gminy Pokój
    odwiedzin: 2807
Dane adresowe:

Urząd Gminy Pokój
46-034 Pokój
ul. Sienkiewicza 8
NIP: 752-10-02-643
REGON: 000550344

Dane kontaktowe:

tel.: 77 469-30-80
fax: 77 469-30-80 wew. 22
e-mail: ug@gminapokoj.pl
strona www: www.gminapokoj.pl