Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Referat Finansów

Referat Finansów:

Marcin Maryjowski - Skarbnik Gminy Pokój
tel. 77 469-30-80 wew. 32
e-mail: skarbnik@gminapokoj.pl

Agata Bąkowska - Pomoc administracyjna
tel. 77 469-30-80 wew. 19
e-mail: a.bakowska@gminapokoj.pl

Anna Chrzan-Serafin - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 34
e-mail
: a.chrzan@gminapokoj.pl

Anna Cichecka - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 33
e-mail: a.cichecka@gminapokoj.pl

Halina Grzegorczyk - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 34
e-mail: h.grzegorczyk@gminapokoj.pl

Halina Kujawa - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 35
e-mail: h.kujawa@gminapokoj.pl

Ewa Lizak - Inspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 33
e-mail: e.lizak@gminapokoj.pl

Barbara Mataszewska - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 35
e-mail: b.mataszewska@gminapokoj.pl

Anna Palica - Księgowa
tel. 77 469-30-80 wew. 42
e-mail: a.palica@gminapokoj.pl

Katarzyna Pniewska - Podinspektor
tel. 77 469-30-80 wew. 42
e-mail: k.pniewska@gminapokoj.pl