Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Imienny wykaz głosowań radnych na VI sesji w dniu 27.03.2019 r.

Imienny wykaz głosowań radnych
VI sesja Rady Gminy Pokój - 27 marca 2019 r. o godz. 15.00

Obrady rozpoczęto 2019-03-27 o godz. 15:01:31, a zakończono o godz. 16:37:41 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 15 członków:

  1. Wacław Kociencki
  2. Edward Kania
  3. Renata Arendarska
  4. Tadeusz Baran
  5. Jarosław Ciurla
  6. Jacek Gosławski
  7. Jerzy Jakubik
  8. Tomasz Krystosek
  9. Marek Łukaszczyk
  10. Jacek Marczak
  11. Krystyna Piekarska
  12. Alicja Piszczałka
  13. Zenon Poprawa
  14. Piotr Sobek
  15. Jadwiga Sowa

Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Gminy Pokój (15:03:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Piotr Sobek, Wacław Kociencki, Jacek Marczak, Edward Kania, Jarosław Ciurla, Marek Łukaszczyk, Tomasz Krystosek, Tadeusz Baran, Krystyna Piekarska, Renata Arendarska, Jacek Gosławski, Alicja Piszczałka, Zenon Poprawa, Jerzy Jakubik, Jadwiga Sowa

Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Branżowej Szkoły I stopnia w Pokoju (16:06:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jarosław Ciurla, Edward Kania, Jadwiga Sowa, Piotr Sobek, Jerzy Jakubik, Jacek Marczak, Tomasz Krystosek, Zenon Poprawa, Jacek Gosławski, Marek Łukaszczyk, Alicja Piszczałka, Krystyna Piekarska, Tadeusz Baran, Renata Arendarska, Wacław Kociencki

Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Publicznej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych w Dąbrówce Dolnej (16:07:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jarosław Ciurla, Alicja Piszczałka, Tadeusz Baran, Jadwiga Sowa, Marek Łukaszczyk, Renata Arendarska, Jacek Marczak, Krystyna Piekarska, Wacław Kociencki, Edward Kania, Zenon Poprawa, Jerzy Jakubik, Piotr Sobek, Jacek Gosławski, Tomasz Krystosek

Podjęcie uchwały w sprawie określenia przeznaczenia mienia po rozwiązanym Zespole Szkół Gimnazjalnych w Pokoju (16:08:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Jarosław Ciurla, Edward Kania, Alicja Piszczałka, Jacek Marczak, Zenon Poprawa, Krystyna Piekarska, Jadwiga Sowa, Tomasz Krystosek, Wacław Kociencki, Piotr Sobek, Jacek Gosławski, Renata Arendarska, Jerzy Jakubik, Marek Łukaszczyk

Podjęcie uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Pokój (16:14:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Jacek Marczak, Zenon Poprawa, Krystyna Piekarska, Jadwiga Sowa, Edward Kania, Wacław Kociencki, Piotr Sobek, Jerzy Jakubik, Jarosław Ciurla, Tomasz Krystosek, Alicja Piszczałka, Marek Łukaszczyk, Jacek Gosławski, Renata Arendarska

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Sołectwo Domaradz (16:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Tomasz Krystosek, Krystyna Piekarska, Jacek Marczak, Jadwiga Sowa, Piotr Sobek, Edward Kania, Alicja Piszczałka, Jerzy Jakubik, Jacek Gosławski, Wacław Kociencki, Marek Łukaszczyk, Jarosław Ciurla, Zenon Poprawa, Renata Arendarska

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Odnowy wsi Krogulna (16:20:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Alicja Piszczałka, Edward Kania, Piotr Sobek, Zenon Poprawa, Jadwiga Sowa, Wacław Kociencki, Krystyna Piekarska, Jarosław Ciurla, Tomasz Krystosek, Jerzy Jakubik, Jacek Marczak, Marek Łukaszczyk, Renata Arendarska, Jacek Gosławski

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Nad Rzeką (16:21:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Alicja Piszczałka, Wacław Kociencki, Marek Łukaszczyk, Jarosław Ciurla, Zenon Poprawa, Tomasz Krystosek, Piotr Sobek, Edward Kania, Jacek Marczak, Jerzy Jakubik, Krystyna Piekarska, Jadwiga Sowa, Renata Arendarska, Jacek Gosławski

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Nad Rzeką (16:21:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Wacław Kociencki, Jarosław Ciurla, Jadwiga Sowa, Krystyna Piekarska, Tomasz Krystosek, Alicja Piszczałka, Jacek Marczak, Zenon Poprawa, Edward Kania, Piotr Sobek, Jerzy Jakubik, Marek Łukaszczyk, Renata Arendarska, Jacek Gosławski

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Odnowy Wsi Zieleniec (16:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Jarosław Ciurla, Wacław Kociencki, Zenon Poprawa, Edward Kania, Renata Arendarska, Tomasz Krystosek, Marek Łukaszczyk, Krystyna Piekarska, Jerzy Jakubik, Alicja Piszczałka, Piotr Sobek, Jacek Gosławski, Jadwiga Sowa, Jacek Marczak

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Odnowy Wsi Zieleniec (16:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Jarosław Ciurla, Wacław Kociencki, Zenon Poprawa, Edward Kania, Renata Arendarska, Tomasz Krystosek, Marek Łukaszczyk, Krystyna Piekarska, Jerzy Jakubik, Alicja Piszczałka, Piotr Sobek, Jacek Gosławski, Jadwiga Sowa, Jacek Marczak

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki długoterminowej Stowarzyszeniu Odnowy Wsi Zieleniec (16:22:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Tadeusz Baran, Wacław Kociencki, Marek Łukaszczyk, Zenon Poprawa, Jarosław Ciurla, Jacek Marczak, Tomasz Krystosek, Krystyna Piekarska, Edward Kania, Alicja Piszczałka, Jacek Gosławski, Piotr Sobek, Jerzy Jakubik, Jadwiga Sowa, Renata Arendarska

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na 2019 rok (16:26:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Marek Łukaszczyk, Zenon Poprawa, Jarosław Ciurla, Tomasz Krystosek, Tadeusz Baran, Jacek Marczak, Krystyna Piekarska, Jadwiga Sowa, Alicja Piszczałka, Piotr Sobek, Wacław Kociencki, Renata Arendarska, Edward Kania, Jerzy Jakubik, Jacek Gosławski

Podjęcie uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej (16:27:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Jarosław Ciurla, Marek Łukaszczyk, Tomasz Krystosek, Jacek Gosławski, Krystyna Piekarska, Jacek Marczak, Zenon Poprawa, Tadeusz Baran, Piotr Sobek, Jerzy Jakubik, Renata Arendarska, Alicja Piszczałka, Wacław Kociencki, Jadwiga Sowa, Edward Kania